Siparişinizle birlikte ÜCRETSİZ:
  • 0212 211 34 36
  • [email protected]

Paketinizi seçin.


Vanilya Kutu'nuz her ay adresinizde.
Aylık tekrar eden ödemeli abonelik ya da
3,6 ya da 12 aylık tek seferde ödemeli abonelik paketlerinden birini seçin.

35 TL

Aylık Abonelik


Her zaman dondurulabilir
Ücretsiz kargo

99 TL

3 Aylık Abonelik


Her zaman dondurulabilir
Ücretsiz kargo
Kazancınız: 6 TL

189 TL

6 Aylık Abonelik


Her zaman dondurulabilir
Ücretsiz kargo
Kazancınız: 21 TL

369 TL

12 Aylık Abonelik


Her zaman dondurulabilir
Ücretsiz kargo
Kazancınız: 51 TL

Sıkça Sorulanlar


Aylık abonelik nasıl çalışıyor?


Eğer aylık abonelik seçeneğini seçerseniz, kartınızdan ilk çekim siparişi verdiğiniz anda gerçekleşir. Daha sonraki aylar için olan ödemeler ise her ayın son haftası içerisinde otomatik olarak kartınızdan alınır. Aylık aboneliğiniz, siz sonlandırmadığınız sürece her ay devam eder ve dilediğiniz zaman sonlandırılabilir ya da dondurulabilir. Aboneliğiniz dondurulmuş konumdayken sizden herhangi bir tahsilat yapılmaz ve size kutu gönderilmez.


Tek seferde ödemeli abonelikler nasıl çalışıyor?


Eğer tek seferde ödemeli bir abonelik seçerseniz, seçtiğiniz paketin tutarı (99, 189 ya da 369 TL) siparişi verdiğiniz anda tahsil edilir. Seçtiğiniz paketteki adet kadar kutu size ulaştırıldığında aboneliğiniz otomatik olarak sonlanır, aboneliğinizi sonlandırmak için bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Tek seferde ödemeli abonelikler de dilediğiniz zaman dondurulabilir ve dilediğiniz zaman devam ettirilebilir. Aboneliğiniz dondurulmuş konumdayken size kutu gönderilmez.

Ödeme nasıl alınıyor?


Ödemeler, kredi kartı (MasterCard ya da Visa) ya da havale/eft ile alınmaktadır. Aylık abonelik sadece kredi kartı ile yapılabilmektedir.

Başka sorularınız var ise...


Bize her zaman [email protected] adresinden ulaşabilir ya da üye olduktan sonra hesabınızdan Müşteri Hizmetleri birimimize talep açarak sorularınızı iletebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri 0212 211 34 36Hafta İçi 09:00 -18:00