Siparişinizle birlikte ÜCRETSİZ:
  • 0212 211 34 36
  • [email protected]

Kadınlar İçin Modern Kısa Saç Modelleri

17 Şubat 2013 Pazar « Tüm Yazılara Dön

Kısa saç modelleri yeni sezonda da muhafaza olmuştur ve bu bizim için bir sürpriz değil. Kısa saç kesimleri modelleri inanılmaz şık bir görünüm vermeleriyle beraber farklı saç tipleri ve yüz yapılarına sahip kadınlara yüksek farklı avantajlar sunmaktadır.

 

Şimdiye kadar bize sunulan kadın kısa saç modellerinden doğru seçimi yapmak kolay değil. Dalgalı kısa saç modelleri 2011 yılında trend olduğu gibi, dalgalı kısa saç modelleri 2013 yılında da trend olmaya devam ediyorlar. Bu yüzden eski modellere bakarak onlardan ilham alabilirsiniz.

 

 

 

Yeni ve şık bir saç modeli seçmek size her zaman taze bir görünüm verir. Böylece her zaman tarzınız ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. En yeni saç trendleri her zaman saç stilistleri tarafından yeni trendlere uyacak şekilde seçilir, bu nedenle tepeden tırnağa dengeli bir görünüm yakalayacaksınız.

 

Mükemmel bir saç modeli sadece yüz şekline uygun kesilmiş olan değil, aynı zamanda saç tipi, kişisel ve yüz özelliklerinize göre de uygun olandır.

 

 

Modern kısa saç modelleri arasından "pixie kısa saç kesimi" denilen erkekler gibi kestirilen kısa saçların muhteşem göründüğü ve çok ilgi gördüğünü 2011 yılında genç yıldız Emma Watson kanıtlamıştı. Ancak bu model herkes için uygun bir seçim olmadığından; oval bir yüz şekline ve çok kadınsı yüz hatları olan bayanlar şimdi de bu modeli deneyebilirler.

 

 

Kısa modern saç modellerini kendinize uydurabileceğiniz gibi, dalgalı saç tiplerine sahip olan bayanlar dalgalı kısa saç modellerini rahatlıkla kullanabilirler. Dalgalı kısa saç kesim modellerini kullanmanın en güzel yanı, saçınızı kurutup şekil vererek kullanabileceğiniz gibi bir kaç basit teknik kullanarak kendinize şık bir görünüm verebilecek olmanız.

 

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:


DÜNYANIN GERÇEK ANLAMDA İLK "ULUSLARARASI GEÇERLİ" DOĞAL VE ORGANİK KOZMETİK SERTİFİKASI

20 Ekim 2014 Pazartesi

NaTrue DÜNYANIN GERÇEK ANLAMDA İLK "ULUSLARARASI GEÇERLİ" DOĞAL VE ORGANİK KOZMETİK SERTİFİKASI  NaTrue Brüksel merkezli oluşturulan dünyanın gerçek anlamda ilk uluslararası geçerli Doğal ve Organik Kozmetik Sertifikası'dır. Bugüne...

Devamını Oku »

Goldwell'den Yeni "Men ReShade" Serisi (Kapatıcı): Beyazları Azaltmanın En Erkeksi Yolu!

16 Mayıs 2014 Cuma

                                   (Baltimore, MD) Haziran 2010-  Goldwell erkek saç bakımındaki en son yeniliğini tanıttı: MEN ReShade. MEN ReSHADE profesyonel saç rengi, erkek müşterilerin...

Devamını Oku »

Kabarık ve Asi Saçlar Üzerinde En Yüksek Kontrolü Uygulayın. Goldwell StyleSign Straight (Düzleştirici) Serisini Sunar!

16 Mayıs 2014 Cuma

     Evde oldukça güzel bir saç; dışarıya adım attığınız anda ise kabarık. Kulağa tanıdık mı geliyor? Özellikle nemin en yüksek seviyede  olduğu yaz aylarında mı ? Kabarık/kıvırcık ve kullanımı zor saçlar çok yaygın ve kontrol altında tutması...

Devamını Oku »

Mükemmel Sonbahar Saçları İçin Goldwell Stylesign Texture (Yapılandırma)

16 Mayıs 2014 Cuma

 Düz, kıvırcık, yapılandırılmış; bunların hepsinin sonbaharda sergiledikleri performansı gördük. Şimdi sıra bu stilleri test etmede. İster yapısız bir lüle olsun ister geniş bir lüle ya da doğal dalga; yapılandırma dediğimiz şey bunların bozulmaması için var. GOLDWELL, bu...

Devamını Oku »
Müşteri Hizmetleri 0212 211 34 36Hafta İçi 09:00 -18:00