Siparişinizle birlikte ÜCRETSİZ:
  • 0212 211 34 36
  • [email protected]

Sevgiliye Sürpriz Hediyeler: Küçük, Yaratıcı, Anlamlı, Farklı, Komik, El Yapımı

05 Şubat 2013 Salı « Tüm Yazılara Dön

Sevgiliye hediyem özel olmalı düşüncesi pek çoğumuzun aklında. Sevgiliye verilecek hediyeler elbette öncelikle alıcısını mutlu etmeli. Sevgiliye hadiye ararken onun sevdiği şeyleri göz önünde bulundurmak size belki  sevgiliye enteresan hediyeler sunmayabilir ancak endişe etmenize gerek yok nitekim sevgiliye küçük hediyeler onu her halükarda çok mutlu edecektir.

Sevgiliye ufak hediyeler vermek için özel günleri beklemek zorunda değilsiniz. Sevgiliye supriz hediyeler ilişkinizi canlı tutmanın en güzel yollarından.İşte size sevgiliye yapılacak hediyeler konusunda birkaç fikir:

- Sevgiliye kitap almak kulağa sıkıcı geliyor olabilir.Bir yemek kitabı alıp seçtiğiniz tarifleri beraber yaparak bir akşam yemeği hazırlayabilirsiniz.Sizin hazırladığınız tariflerle yaratıcı hediyeler sevgiliye  verilmek üzere hazır.

- Sevgiliye ufak hediyeler için küçük aksesuarlar düşünebilirsiniz.Kalp desenli hediyeler sevgiliye bir gülümseme yaşatacaktır.

- Sevgiliye anlamli hediyeler vermek istiyorsanız bir fotoğraf albümü hazırlayıp fotoğrafların altına düşündüklerinizi yazabilirsiniz.

Sevgiliye el yapimi hediyeler de sizin emeğinizle anlam kazanarak  sevgiliye farklı hediyeler haline gelebilir.Kendiniz bir kartpostal hazırlamayı ve içine kendi şiirinizi yazmayı deneyin.Yazım yeteneğiniz önemli değil,esprili bir şiir sevgiliye komik hediyeler için harika bir yol.

-Farklı hediyeler sevgiliye duygularınızı anlatmanın en güzel yollarından.Kendi hazırlayacağınız bir resimli hikaye kitabı,sizi anlattığını düşündüğünüz şarkılardan oluşan bir CD sevgiliye sürpriz hediyeler için basit ancak anlamlı seçenekler.

- Kurabiye ve çikolatalar sevgılıye hedıyeler için her zaman iyi seçimler. Sevgiliye en farklı hediyeler için kurabiyelerin içine sevgi mesajlarınızı ekleyebilirsiniz.Bir çocukluk klasiği olan Kinder yumurtaların da içine sevgiliye sürpriz hediyeler için mesajınızı yerleştirmek son derece basit.

Yeter ki amacınız sevgilinizi mutlu etmek olsun, Sevgiliye hediye vermek herkes için çok kolay.

 

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:


DÜNYANIN GERÇEK ANLAMDA İLK "ULUSLARARASI GEÇERLİ" DOĞAL VE ORGANİK KOZMETİK SERTİFİKASI

20 Ekim 2014 Pazartesi

NaTrue DÜNYANIN GERÇEK ANLAMDA İLK "ULUSLARARASI GEÇERLİ" DOĞAL VE ORGANİK KOZMETİK SERTİFİKASI  NaTrue Brüksel merkezli oluşturulan dünyanın gerçek anlamda ilk uluslararası geçerli Doğal ve Organik Kozmetik Sertifikası'dır. Bugüne...

Devamını Oku »

Goldwell'den Yeni "Men ReShade" Serisi (Kapatıcı): Beyazları Azaltmanın En Erkeksi Yolu!

16 Mayıs 2014 Cuma

                                   (Baltimore, MD) Haziran 2010-  Goldwell erkek saç bakımındaki en son yeniliğini tanıttı: MEN ReShade. MEN ReSHADE profesyonel saç rengi, erkek müşterilerin...

Devamını Oku »

Kabarık ve Asi Saçlar Üzerinde En Yüksek Kontrolü Uygulayın. Goldwell StyleSign Straight (Düzleştirici) Serisini Sunar!

16 Mayıs 2014 Cuma

     Evde oldukça güzel bir saç; dışarıya adım attığınız anda ise kabarık. Kulağa tanıdık mı geliyor? Özellikle nemin en yüksek seviyede  olduğu yaz aylarında mı ? Kabarık/kıvırcık ve kullanımı zor saçlar çok yaygın ve kontrol altında tutması...

Devamını Oku »

Mükemmel Sonbahar Saçları İçin Goldwell Stylesign Texture (Yapılandırma)

16 Mayıs 2014 Cuma

 Düz, kıvırcık, yapılandırılmış; bunların hepsinin sonbaharda sergiledikleri performansı gördük. Şimdi sıra bu stilleri test etmede. İster yapısız bir lüle olsun ister geniş bir lüle ya da doğal dalga; yapılandırma dediğimiz şey bunların bozulmaması için var. GOLDWELL, bu...

Devamını Oku »
Müşteri Hizmetleri 0212 211 34 36Hafta İçi 09:00 -18:00