Siparişinizle birlikte ÜCRETSİZ:
  • 0212 211 34 36
  • [email protected]

Siyah Göz Makyajı, Teknikleri ve Örnekleri

09 Şubat 2013 Cumartesi « Tüm Yazılara Dön

Göz makyajında siyah renk,kadınlar için her zaman vazgeçilmez olmuştur.Esmer-sarışın,gece-gündüz fark etmeden,siyah renklerle derinlik kazandırılmış gözler kadınların en vazgeçilmez aksesuarlarındandır.

Siyah kalemle göz makyajı,fazla vakit harcamadan makyajını tamamlamak isteyen kadınlar için son derece uygun.Gözlerinizi kalemle çerçeveleyerek dramatik,veya pudralı bir siyah kalemini ince bir şekilde sürüp hafifçe dağıtarak buğulu bakışlara sahip olabilirsiniz.Sevilen makyaj markası MAC,her zevke ve kullanım tercihine uygun geniş bir göz kalemi koleksiyonuna sahip.

Siyah göz makyajı teknikleri içinde son derece önemli bir ipucu gözlerinizi uygun bir ürünle aydınlatmaktır.Göz pınarınıza süreceğiniz hafif bir aydınlatıcı far,gözlerinizi çok daha biçimli gösterecektir.Siyah kalemin gözlerinizi küçük göstereceğini düşünüyorsanız kirpik diplerinize açık renk bir kalem kullanmayı deneyebilirsiniz.

Daha derin bakışlar için özellikle son yıllarda ünlülerin de vazgeçilmesi ise  siyah gölgeli göz makyajı. Pek çok markanın sunduğu dörtlü farlar ,gerekli renkleri tek bir seferde toplamak için oldukça uygun.

Siyah göz makyajı örnekleri içinde ,koyu göz makyajlarında hafif allık ve rujlar tercih edilmektedir,bu şekilde tüm dikkatleri gözlerinizde toplayabilirsiniz.Siyah rengi kullanmaktan çekinen sarışınlar koyu kahvelerle görünümü yumuşatmayı deneyebilir.

Gece makyajında Chanel Illusion D’ombre koleksiyonundan Mirifique rengi tek başına muhteşem bir görüntü için yeterli,benzer etkili ürünleri Loreal ve Maybelline koleksiyonlarında da bulabilirsiniz.Göz farı bazları makyajınızın uzun süre bozulmamasını sağlayarak en büyük yardımcınız olacaktır.


Bu yazılar da ilginizi çekebilir:


DÜNYANIN GERÇEK ANLAMDA İLK "ULUSLARARASI GEÇERLİ" DOĞAL VE ORGANİK KOZMETİK SERTİFİKASI

20 Ekim 2014 Pazartesi

NaTrue DÜNYANIN GERÇEK ANLAMDA İLK "ULUSLARARASI GEÇERLİ" DOĞAL VE ORGANİK KOZMETİK SERTİFİKASI  NaTrue Brüksel merkezli oluşturulan dünyanın gerçek anlamda ilk uluslararası geçerli Doğal ve Organik Kozmetik Sertifikası'dır. Bugüne...

Devamını Oku »

Goldwell'den Yeni "Men ReShade" Serisi (Kapatıcı): Beyazları Azaltmanın En Erkeksi Yolu!

16 Mayıs 2014 Cuma

                                   (Baltimore, MD) Haziran 2010-  Goldwell erkek saç bakımındaki en son yeniliğini tanıttı: MEN ReShade. MEN ReSHADE profesyonel saç rengi, erkek müşterilerin...

Devamını Oku »

Kabarık ve Asi Saçlar Üzerinde En Yüksek Kontrolü Uygulayın. Goldwell StyleSign Straight (Düzleştirici) Serisini Sunar!

16 Mayıs 2014 Cuma

     Evde oldukça güzel bir saç; dışarıya adım attığınız anda ise kabarık. Kulağa tanıdık mı geliyor? Özellikle nemin en yüksek seviyede  olduğu yaz aylarında mı ? Kabarık/kıvırcık ve kullanımı zor saçlar çok yaygın ve kontrol altında tutması...

Devamını Oku »

Mükemmel Sonbahar Saçları İçin Goldwell Stylesign Texture (Yapılandırma)

16 Mayıs 2014 Cuma

 Düz, kıvırcık, yapılandırılmış; bunların hepsinin sonbaharda sergiledikleri performansı gördük. Şimdi sıra bu stilleri test etmede. İster yapısız bir lüle olsun ister geniş bir lüle ya da doğal dalga; yapılandırma dediğimiz şey bunların bozulmaması için var. GOLDWELL, bu...

Devamını Oku »
Müşteri Hizmetleri 0212 211 34 36Hafta İçi 09:00 -18:00