Siparişinizle birlikte ÜCRETSİZ:
  • 0212 211 34 36
  • [email protected]

Erkek İçin Sevgililer Günü Hediyesi

04 Şubat 2013 Pazartesi « Tüm Yazılara Dön

Sevgililer günü hediyesi erkekler için de kadınlarda olduğu gibi önem taşımakta.Erkekler için sevgililer günü hediyesi ararken erkeğe sevgililer günü hediye fikirleri  seçeneklerinin daha az olduğunu düşünebilirsiniz.Ancak erkeklere sevgililer günü hediyeleri içinde pek çok seçenek var. Erkeğe sevgililer günü hediyesi içinde parfüm,çikolata gibi seçenekleriniz her zaman mevcut.

Elbette bunlar erkeğe sevgililer günü hediyeleri için tek seçenekleriniz değil. Erkeklere sevgililer günü hediyesi alırken gerek onun işine yarayacak şeyler gerekse  erkek sevgiliye ilginç hediyeler bulabilirsiniz.İşte erkekler için sevgililer günü hediyeleri konusunda fikirler:

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN ERKEĞE HEDİYELER

 

- Sevgililer günü erkeğe hediye almayı son dakikaya bıraktıysanız parfüm her zaman güvenilir bir seçim.

 

- 14 şubat sevgililer günü hediyeleri erkekler için de romantizm zamanı.Sevgililer günü hediyesi erkeğe yapabileceğiniz jestlerden biri elbette onun en sevdiği yemekler.Hangi erkek sevgililer günü hediyesi için buna hayır diyebilir ki ?

-Sevgiliniz sigara kullanıyor mu? Öyleyse şık bir çakmak ve tabaka almayı erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi için düşünebilirsiniz.

- Sevgililer günü erkeklere hediye alırken klasiklerden seçim yapmak zorunda değilsiniz. Örneğin yeni çıkmış bir bilgisayar oyunu, tuttuğu takımın maçına bir bilet. Sevgililer gününe özel hediyeler erkekler için onun sevdiği şeyleri göz önünde bulundurun.

-Sevgililer günü için hediyeler erkek arkadaşınızın evinde işine yarayacak bir şey olabilir,örneğin bir traş makinesi.

- Sevgililer günü hediyesi erkek için değişik bir şey mi istiyorsunuz ? Öyleyse erkek sevgiliye ilginç hediye seçenekleriniz oldukça fazla.Onun hobilerini göz önünde bulundurun.Maketler,model arabalar harika erkek için sevgililer günü hediyeleri olabilirler.

 

-Erkek için sevgililer günü hediyesi olarak sen sevdiği filmlerden figürler,çocukluğunu anımsatacak çizgi romanlar gibi sevgililer günü hediyeleri erkekler için sevindirici olacaktır.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir:


DÜNYANIN GERÇEK ANLAMDA İLK "ULUSLARARASI GEÇERLİ" DOĞAL VE ORGANİK KOZMETİK SERTİFİKASI

20 Ekim 2014 Pazartesi

NaTrue DÜNYANIN GERÇEK ANLAMDA İLK "ULUSLARARASI GEÇERLİ" DOĞAL VE ORGANİK KOZMETİK SERTİFİKASI  NaTrue Brüksel merkezli oluşturulan dünyanın gerçek anlamda ilk uluslararası geçerli Doğal ve Organik Kozmetik Sertifikası'dır. Bugüne...

Devamını Oku »

Goldwell'den Yeni "Men ReShade" Serisi (Kapatıcı): Beyazları Azaltmanın En Erkeksi Yolu!

16 Mayıs 2014 Cuma

                                   (Baltimore, MD) Haziran 2010-  Goldwell erkek saç bakımındaki en son yeniliğini tanıttı: MEN ReShade. MEN ReSHADE profesyonel saç rengi, erkek müşterilerin...

Devamını Oku »

Kabarık ve Asi Saçlar Üzerinde En Yüksek Kontrolü Uygulayın. Goldwell StyleSign Straight (Düzleştirici) Serisini Sunar!

16 Mayıs 2014 Cuma

     Evde oldukça güzel bir saç; dışarıya adım attığınız anda ise kabarık. Kulağa tanıdık mı geliyor? Özellikle nemin en yüksek seviyede  olduğu yaz aylarında mı ? Kabarık/kıvırcık ve kullanımı zor saçlar çok yaygın ve kontrol altında tutması...

Devamını Oku »

Mükemmel Sonbahar Saçları İçin Goldwell Stylesign Texture (Yapılandırma)

16 Mayıs 2014 Cuma

 Düz, kıvırcık, yapılandırılmış; bunların hepsinin sonbaharda sergiledikleri performansı gördük. Şimdi sıra bu stilleri test etmede. İster yapısız bir lüle olsun ister geniş bir lüle ya da doğal dalga; yapılandırma dediğimiz şey bunların bozulmaması için var. GOLDWELL, bu...

Devamını Oku »
Müşteri Hizmetleri 0212 211 34 36Hafta İçi 09:00 -18:00