Loreal Serie Expert'in bakım ihtiyacı olan saçlar için geliştirdiği yoğunlaştırılmış içerikli profesyonel saç bakım ürünleri saçları onarır, besler ve korur. Saç problemlerine meydan okuyan serileri, saça canlılık ve doğallık kazandırır.

Yenileme ve besleme etkisi kuvvetli Loreal Serie Expert ürünlerinin, yıpranmış, kuru ve yağlı, farklı saç tiplerine özel donatılmış serileri saçın günlük ihtiyacını keyifli bir bakım serüvenine dönüştürür!
Uzun süre kalıcı, eşit dağılan, kullanımı pratik saç boyaları arasından saçınız için en ideal olanı seçin, en yoğun ve ışıltılı renkler ile modayı saçlarınıza taşıyın.

Bakım yağları saçlarınız ve tüm cilt ihtiyaçlarınız için en iyi çözümleri sunar. Zengin bir antioksidan kaynağı olan ürünler içerdiği yüksek oranda E-vitamini, onarıcı ve besleyici bakım bileşenleri ile güzelliğinizi koruma altına alır.

Tırnak problemlerine meydan okuyan çözümlerle kusursuz tırnaklara kavuşun! Ojenin tırnak üzerinde bıraktığı yıkımları en aza indiren, onaran, güçlendiren ve yenileyen etkili tırnak bakım ürünleriyle tanışın.

KOZMETİK DÜNYASININ EN RENKLİ ÜRÜNLERİ VANİLYA KUTULARDA
Ayda sadece 55 TL’ye kozmetik dünyasının en iyilerini Vanilya Kutulara sığdırıyoruz. Deneme ürünlerin yanında, tam boy ürünlerle yenilenen ve büyüyen Vanilya Kutular şimdi çok daha fazla seçeneklerle kapınıza geliyor.

BLOG

Yaşama dair son trendler; moda sağlık ve güzellikle ilgili merak ettiğiniz her şey için bizi takip edebilirsiniz.
Doğal Ürünlerle Saç Ve Cilt Bakımı
Son günlerde doğanın bize sunduğu bitkilerin mucizesinden, bu bitkiler ile yapılan doğal bakım sırlarından sıkça bahsede...
Devamını Oku
Saç Dökülmelerini Önlemenin Yolu: Kerastase Aminexil
Pek çok nedene bağlı olarak dökülme meydana gelebilir. Kadınlarda saç dökülmesinin en temel sebebi ise hormonal durumlar ...
Devamını Oku
Saç Şekillendiricilerle Daha Hacimli Saçlar ve Belirgin Bukleler
Saç bakımı güzel ve kusursuz görünümün en önemli kısmıdır. Çoğumuz her sabah uzun zamanı ayna karşısında saçlarımıza şeki...
Devamını Oku
50 TL ve üzeri siparişlerde 1 deneme boyu hediye
100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz
Beşinci alışverişten sonra %10 indirim fırsatı
Kredi kartlarına 9 taksit imkanı