İade Şart ve Koşulları

İade Şart ve Koşulları

İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

İade talebiyle vanilyaclub.com'a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Vanilya Club tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Vanilya Club'ın bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur.

Sipariş verdiğim ürün için değişim yapabilir miyim?

Siparişinizin statüsü "Siparişiniz Alınmıştır" ise, değişim yapmak istediğiniz ürünün stoklarda bulunması durumunda değişiklik yapılmaktadır. Siparişinizin durumunu Siparişlerim ekranından takip edebilirsiniz.

Elime geçen ürün kusurlu ne yapmam gerekiyor?

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Bu durumda İade Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir.

Tutar iadem neden taksit taksit yatırılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Siparişlerimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım" sekmesinden kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor" ya da “Kargoya Verildi" statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için tıklayabilir ya da [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.