Kalem Etek Modelleri

05 Mar 2013
Kalem Etek Modelleri

Kalem etek modelleri artık oldukça çeşitli ve hemen her tarza hitap ediyor. Geometrik desenlisinden puantiyelisine, derisinden penyesine o kadar çok çeşitte ve renkte üretiliyor ki, herkesin beğeneceği bir model mutlaka var.

Peki, bu kadar çok modeli üretiliyor diye sadelikten vazgeçecek miyiz? Asla. Lacivert kalem etekler çok kullanışlı, özellikle işe giderken giymek için benzersiz. Hem şık, hem klasik tarzı yansıtmak isteyenlerin rahatlıkla seçimi olmak için vitrinlerde.

Siyah kalem etek ise, siyahın kusur gizleyici özelliğiyle kalem eteklerin şıklığını birleştiriyor. Her kıyafet türünde en çok tercih edilen renk olan siyahtan, kalem etekte de kolay kolay vazgeçilmiyor.

Beyaz kalem etek ise son zamanların favorisi olabilir diye düşünüyorum. Beyazlar her ne kadar giymekte riskli olarak düşünülse de, çok moda. Modadan geri kalmak istemeyenler, özellikle beyazlara bir göz atsınlar derim.

Son zamanlarda Gucci, Prada, Jean Paul Gaultier ve Donna Karan defilelerinde o kadar çok kürkle, incilerle, eldiven ve paltolarla tamamlanmış kalem etek gördük ki, kalem etek modası geliyor demeye bile gerek yok aslında. Ünlüler de çoktan bu modaya ayak uydurmuşken deneyin, mutlaka size göre de bir şeyler var.

Kalem Etek Modelleri - Galeri

3

Nevra Seydim