Tüm Deri Kusurları İçin İdeal Kuru Yağ Mükemmel Vücut

15 May 2014
Tüm Deri Kusurları İçin İdeal Kuru Yağ Mükemmel Vücut

Argan ve Habeş Yağı ile formüle edilmiş Kuru Yağ Mükemmel Vücut, tüm deri kusurları için idealdir:

Kuru cilt
Cildin yüzeyi nem korumasını engelleyen bir bariyer görevi gören, gözle görülmeyen bir yağ tabakası ile kaplıdır. Kuru iklimlerde, lipit bariyer genellikle aşılamaz ve deri çok fazla nem kaybeder. Günlük banyolar ve duşlar bu lipit tabakanın kaybolmasını hızlandırabilir çünkü sabunun ve suyun büzücü bir etkisi vardır. Nashi Argan Kuru Yağı, cildin doğal yağ katmanına destek vererek nemi tutmasına ve nem kaybının azalmasına yardımcı olur.

Gerilme çatlakları
Vücut kısa bir zaman zarfı içinde hızla kilo aldıysa ya da verdiyse, cilt damarları çok fazla gerilir ve bunun sonucunda oluşan doku bozulmaları iyileşme sürecinde iz bırakır. Bu izler cildin yüzeyinde gözle görülebilir çatlaklardır. Çatlak oluşma ihtimali derinin tipine, yaşına, beslenmesine ve nemlendirilmesine göre değişir. Nashi Argan Kuru Yağı bu çatlakların görünümünü gözler görülür bir şekilde iyileştirmek için formüle edilmiştir.

Eşit olmayan renkler
Eşit olmayan renkler deri altındaki eşit üretilmeyen melaninlerin sonucu oluşur. Eşit olmayan ten rengi, aşırı güneşe maruz kalınması ya da depigmentasyon için kalitesiz aydınlatıcı ürünlerin kullanımı gibi dış sebeplerden kaynaklanabilir. Aynı zamanda hamileliğe, menapoza veya oral doğum kontrol hapları kullanımı gibi hormonal değişiklikler gibi içsel sebeplerden de kaynaklanabilir. Nashi Argan Kuru Yağı, düzensiz, bir örnek olmayan cilt renginin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur.

Yaşlanma belirtileri
Genelde yaşlanmayla ilişkilendirilen kırışmış ciltler, çoğunlukla ciltteki elastin ve kolajen sistemlerinin zayıflamasıyla meydana gelir. Nashi Argan Kuru Yağı, cilde esneklik kazandırıp yumuşatarak ve pürüzsüzleştirerek kırışıklıkların görünümünü azaltan Argan Yağı ve Habeş Yağı içerir.
Yeni Nashi Argan bakımları için harika başarı: Argan Yağı özellikleri sayesinde, bu yeni bakım ürünleri saçın sağlığını ve parlaklığını geri kazandırabiliyor.

Argan Deep Infusion (Argan Derin İnfüzyon)
Argan Deep Infusion, bu yeni Nashi Argan serisinin baş ürünüdür. Halk, hem özel müşteriler hem kuaförler, bu ürünü çok seviyor. Hatta, giderek artan talep şirketin Argan Deep Infusion üretimini arttırmasına neden oldu.
Bu sonuçlar nereden geliyor? Tüm kuaförlerin ihtiyaçlarını karşılayabilen Landoll Araştırma ve Geliştirme Departmanı'nın çalışmaları sayesinde bu sonuçlar elde ediliyor.

Argan Deep Infusion, saç derisine derinlemesine işleyerek saça sağlığını ve refahını geri kazandırır. En iyi hizmetin yalnızca en iyi saç üzerinde işe yarayacağını hepimiz farkındayız. Saç stilistleri, en iyi kesim, renklendirme ve şekillendirme performansı sağlayan sağlıklı ve onarılmış saçlar elde edebilirler. Argan Deep Infusion derinlemesine işleyen, saçı canlandırıp onaran yeni ve uzun süreli bir hizmettir. Eşsiz, ultra ışıklandırıcı ve yağlı olmayan formülüyle Argan Yağı sayesinde, Argan Deep Infusion saçı ağırlaştırmadan canlandırarak uzun süreli şekillendirici sonuçları mümkün kılar.

Argan Deep Infusion nasıl çalışır?
Fönleme süresini %50 kısaltır.Şekillendirici ürün olarak saça destek verir.Saç şeklini belirler.Devamlı kullanım saçı canlandırır, saçın idaresini, kontrolünü ve tüm çevresel kötü etkilere karşı korunmasını kolaylaştırır.
Sonuç; okşanmak isteyen çekicilikte parlak ve ipeksi saçlar. Uzun süreli güzellik için..