Yeni İdeal Maskülenliğin İfadesi:BVLGARI MAN

18 Haz 2012
Yeni İdeal Maskülenliğin İfadesi; BVLGARI MAN

Bulgari erkek dünyasının yeni büyükelçisi ve benzeri görülmemiş simgesi. BVLGARIMAN parlayan ve tensel bir parfüm. Naturel zerafet. O tam bir "maskülenkarizma" deklerasyonu. Kararlı, aynı zamanda esnek,sofistike erkeğin kokusu BVLGARIMAN. Taze ve canlı notalar, çağdaş ruhun ve son trendlere ilginin, sıcak, çekici aksanı ile kararlı karakterini ifade ediyor.

Yeni ideal maskülenliğin ifadesi olan BVLGARIMAN, değerli ve canlı, tamamen yenilikçi bir tecrübe yaşatan BVLGARIMAN beyaz odunsu oryantal bir parfüm. Yoğun odunsu akor, erkek parfümlerinin geleneksel unsuru, şimdi, gözalıcı parlaklık, ışık saçan doğal saflığın özüne dönüşmüş.

Hemen ilk açılış notasıyla BVLGARIMAN çağdaş ruhunu sunuyor. Kalabriya, bergamot, menekşe yaprağı ve beyaz armut ilkdokunuş. Taze ve meyvemsi. Bu freş ilk nefes parfümün kalbine kadar devam ediyor, ki bu sıradışı temel karakterini oluşturuyor.

BVLGARIMAN in özü harika ipuçlarıyla ile zenginleştirilmiş. Vetiver ve cypriol birleşiminin güçlü ve kararlı aroması ile tatlı beyaz odunsular ile sandal ağacı ve kaşmirağacı ile birleşiminin sıcak dokunuşu. Bu noktada BVLGARIMAN'in beklenmedikliği açığa çıkıyor; bitkisel amberin çekici uyumu -Alberto Morillas tarafından Bvlgari için özel olarak yaratıldı- Beyaz bal ve miskin büyüleyici nüansları ile asilbentin sıcak harmonisinin karışımı oryantal heyecan katıyor. BVLGARIMAN: yoğunluk ve parlaklığın şaşırtıcı bir kombinasyonu ile yeni bir duygusallık.

Dış ambalaj doğal ve çağdaş bir zerafet uyandıran, yeni ve sofistike renk kodu ile BVLGARIMAN özünü vurgulamak için tasarlanmış. 1884 yılından beri Bvlgari, İtalyan stiliyle son derece lüks mücevher, yaratıcı tarzını ortaya koyduğu saat, kaliteli ve doğal içerikleriyle parfüm, göz kamaştıran aksesuar, sofistike deri ürünleri ve muhteşem otelleriyle bir dünya markasıdır. Bvlgari, mücevher dünyasında kendi benzersiz stilini yaratıyor. Aynı mücevher dünyasına bakış açısıyla da parfüm dünyasında yer alıyor.

CLIVE OWEN ile RÖPORTAJ

Genel olarak parfümler hakkında ne düşünüyorsunuz?
'Birisiyle ilk buluşmanızda nasıl koktuğunuzun güçlü bir etkisi vardır, ve eğer karşınızdaki güzel bir kokuya sahipse onu hatırlarsınız.''

Sevdiğiniz kokular nelerdir?
Taze kesilmiş çimen kokusu ve yağmur yağdıktan sonraki kırsalın canlılığının kokusu gibi doğal kokuları seviyorum.

BVLGARI MAN'i kokladığınız zaman aklınıza gelen görüntü nedir?
Freş ve odunsuluğunu seviyorum. Gündoğumunda muhteşem bir manzara düşünüyorum.

Işığın enerjisini hissedebiliyor musunuz? Sizin için önemli mi?
Ben İngilizim, yani ışık benim için çok önemli çünkü biz ışığın eksikliğinden oldukça muzdaribiz. Beni sarmalayan daha fazla ışık, daha fazla enerji. Ben bununla doluyum.

Bu kokuyu sizin için erkeksi kılan nedir? Merak uyandıran nedir bu parfümde?
Parfümün özünü ifade eden ışık fikri ilgimi çekiyor. Bence benzersiz ve daha önce keşfedilmemiş.

BVLGARI MAN sizin için hangi değerleri temsil ediyor?
O güçlü ve karizmatik. O maskülen ve bence o çok da dinamik.

Sizce BVLGARI neyi temsil ediyor?
Kalite. Bvlgari'yi düşündüğüm zaman, ben her zaman kalite düşünüyorum.