Erkekler İçin Lazer Epilasyon

26 Şub 2013
Erkekler İçin Lazer Epilasyon

Epilasyon erkekler için artık yalnızca kadınların veya metroseksüel olarak adlandırılan erkeklerin yaptığı bir şey değil. Son yıllarda her yaş ve meslek grubundan erkekler epilasyon ile tanışmaktalar.

Sırt,göğüs,yüz veya vücudunuzun herhangi bir bölgesi fark etmiyor. Artık kalıcı epilasyon yöntemleri erkekler içinde son derece pratik ve tatminkar seçenekler sunuyor.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak klasik yöntemlerle çok kolay değildir. Erkekler için epilasyon ağda, epilatör gibi yöntemlerle çoğunlukla ağrı, ters dönmüş kıllar, akne gibi istenmedik sonuçlar verirken artık lazer epilasyon erkekler için yepyeni bir çözüm sunmuş durumda.

Lazer epilasyon hızlı ve kesin sonuçlar veren bir yöntemdir. Erkekler lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinden kurtulmanın keyfini sürmekteler. Erkekler için lazer epilasyon,kadınlar için olanından farksızdır. Lazer ile kalıcı epilasyon, lazer ışığı enerjisi ile kılın büyüme yeteneğinin hasara uğratılmasına dayanır. Seanslar artan aralıklarla tekrarlanır, genelde 5-6 seansta kalıcı sonuçlar elde edilmektedir.

Son yıllarda lazer ile kalıcı epilasyonun ülkemizde de artmakta olan popülaritesi ile yöntemi tercih ederek memnun kalan erkeklerin sayısı hayli fazla. Uzmanlardan randevu alarak cilt ve kıl tipinize en uygun lazer epilasyon yöntemini seçtikten sonra pek çok estetik merkezi ve güzellik salonunda sunulan uygun fiyatta paket programlar ve kampanyaları seçebilir ve sizde arzu ettiğiniz görüntüye kısa süre sonra kavuşabilirsiniz.Senem Görenek