Avantaj ve Ayrıcalıklarımız

2011 yılından bu yana, sitemizde kalitesine güvendiğimiz markaların en iyi kozmetik ürünlerine yer veriyoruz. Üyelerimizi, saç bakımından parfüme, cilt bakımından makyaja ve birçok kategoriye ait kozmetik ürünlerinin renkli dünyasında keşfe çıkartıyoruz. Bir yandan seçkin markaların ürünlerini sunarken, diğer yandan %90'a varan indirim fırsatlarıyla keyif dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Mutlu Müşteriler

Verdiğimiz tüm hizmetlerin karşılığında aldığımız en değerli şey müşterilerimizin mutluluğu. Müşterilerimize; güzellik ve kozmetiğin her alanında benzersiz avantaj ve ayrıcalıklarla güvenli alışveriş hizmeti veriyoruz.

%10 Tutarında İndirim Fırsatı

Üyelerimize beşinci alışverişlerinden sonra yapacakları alışverişlerde %10 indirim fırsatı sunuyoruz.

Geniş Ödeme Seçeneği ve Kargo Avantajı

Siparişlerinizin ödemesini Banka kartı, Kapıda ödeme, Havale/EFT seçenekleri veya Kredi Kartınızla taksitli veya tek çekim ile gerçekleştirebilir, 100 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo avantajı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Hediyeli Alışveriş Fırsatı

50 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde hiçbir ek ücret ödemeden, deneme boyları kataloğumuzdan seçeceğiniz 1 deneme boyu ürün ve 100 TL ve üzeri siparişlerinizde hediye kataloğumuzdan sipariş tutarınıza göre eşdeğer hediye seçerek sepetinize ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Türkiye'de İlk ''Aylık Güzellik Keşfi''

Türkiye'de ilk ''aylık güzellik keşif kutusu'' hizmetiyle, her ay en yeni markaların en kaliteli ürünlerini üyelerimizin kapısına getiriyoruz.

15 Gün İçerisinde İade & Değişim

Vanilya Club'tan satın aldığınız ürünleri, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz.