Tüm Markalar »

Kadınlar İçin Modern Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri yeni sezonda da muhafaza olmuştur ve bu bizim için bir sürpriz değil. Kısa saç kesimleri modelleri inanılmaz şık bir görünüm vermeleriyle beraber farklı saç tipleri ve yüz yapılarına sahip kadınlara yüksek farklı avantajlar sunmaktadır.

 

Şimdiye kadar bize sunulan kadın kısa saç modellerinden doğru seçimi yapmak kolay değil. Dalgalı kısa saç modelleri 2011 yılında trend olduğu gibi, dalgalı kısa saç modelleri 2013 yılında da trend olmaya devam ediyorlar. Bu yüzden eski modellere bakarak onlardan ilham alabilirsiniz.

 

 

 

Yeni ve şık bir saç modeli seçmek size her zaman taze bir görünüm verir. Böylece her zaman tarzınız ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. En yeni saç trendleri her zaman saç stilistleri tarafından yeni trendlere uyacak şekilde seçilir, bu nedenle tepeden tırnağa dengeli bir görünüm yakalayacaksınız.

 

Mükemmel bir saç modeli sadece yüz şekline uygun kesilmiş olan değil, aynı zamanda saç tipi, kişisel ve yüz özelliklerinize göre de uygun olandır.

 

 

Modern kısa saç modelleri arasından "pixie kısa saç kesimi" denilen erkekler gibi kestirilen kısa saçların muhteşem göründüğü ve çok ilgi gördüğünü 2011 yılında genç yıldız Emma Watson kanıtlamıştı. Ancak bu model herkes için uygun bir seçim olmadığından; oval bir yüz şekline ve çok kadınsı yüz hatları olan bayanlar şimdi de bu modeli deneyebilirler.

 

 

Kısa modern saç modellerini kendinize uydurabileceğiniz gibi, dalgalı saç tiplerine sahip olan bayanlar dalgalı kısa saç modellerini rahatlıkla kullanabilirler. Dalgalı kısa saç kesim modellerini kullanmanın en güzel yanı, saçınızı kurutup şekil vererek kullanabileceğiniz gibi bir kaç basit teknik kullanarak kendinize şık bir görünüm verebilecek olmanız.

 



Paylaşım:
Yorumlar
Bu yazılar da ilginizi çekebilir:
11 Mart 2014 Salı
1983 yılında Parma, İtalya’da Bollati ailesi tarafından kurulmuş Davines Grubu, dünya çapındaki bilindik kozmetik şirketleri için uzun vadeli saç bakım ürünleri üreten bir araştırma laboratuarı olarak başladı. İşimizde 10 yıllık deneyimimizden sonra, özel olarak...
11 Mart 2014 Salı
İtalyan Profesyonel Saç Bakım Markası Davines'in Sürdürülebilir Güzellik Açıklaması: "Güzellik dünyayı kurtaracak."  Davines’de, bunun mümkün olduğuna ve süreklilik vizyonumuzun bunu gerçekleştirebileceğine...
11 Mart 2014 Salı
ETİK GÖSTERGESİ “DAVINES DÜNYADAKİ EN BÜYÜK ŞİRKET OLMAYI HEDEFLEMİYOR, FAKAT HERKESİN BAĞLILIĞI SAYESİNDE DÜNYANIN EN GÜZEL VE ETİK ŞİRKETİ OLMAYI HEDEFLİYOR.”   The Carta Etica - genel olarak Davranış Yönetmeliği (Code of Conduct) ya da Etik...
11 Mart 2014 Salı
Doğal Teknoloji Ürünü Formüller, Doğal Çözümler Davines’in “Sürdürülebilir Güzelliği”  yalnızca bir tasarı değil, belli destekleri olan somut bir öğedir, bunlar: Doğa, İnsanoğlu ve Teknoloji. Bu öğeler arasındaki uyum,...