Tüm Markalar »

Sevgiliye Sürpriz Hediyeler: Küçük, Yaratıcı, Anlamlı, Farklı, Komik, El Yapımı

Sevgiliye hediyem özel olmalı düşüncesi pek çoğumuzun aklında. Sevgiliye verilecek hediyeler elbette öncelikle alıcısını mutlu etmeli. Sevgiliye hadiye ararken onun sevdiği şeyleri göz önünde bulundurmak size belki  sevgiliye enteresan hediyeler sunmayabilir ancak endişe etmenize gerek yok nitekim sevgiliye küçük hediyeler onu her halükarda çok mutlu edecektir.

Sevgiliye ufak hediyeler vermek için özel günleri beklemek zorunda değilsiniz. Sevgiliye supriz hediyeler ilişkinizi canlı tutmanın en güzel yollarından.İşte size sevgiliye yapılacak hediyeler konusunda birkaç fikir:

- Sevgiliye kitap almak kulağa sıkıcı geliyor olabilir.Bir yemek kitabı alıp seçtiğiniz tarifleri beraber yaparak bir akşam yemeği hazırlayabilirsiniz.Sizin hazırladığınız tariflerle yaratıcı hediyeler sevgiliye  verilmek üzere hazır.

- Sevgiliye ufak hediyeler için küçük aksesuarlar düşünebilirsiniz.Kalp desenli hediyeler sevgiliye bir gülümseme yaşatacaktır.

- Sevgiliye anlamli hediyeler vermek istiyorsanız bir fotoğraf albümü hazırlayıp fotoğrafların altına düşündüklerinizi yazabilirsiniz.

Sevgiliye el yapimi hediyeler de sizin emeğinizle anlam kazanarak  sevgiliye farklı hediyeler haline gelebilir.Kendiniz bir kartpostal hazırlamayı ve içine kendi şiirinizi yazmayı deneyin.Yazım yeteneğiniz önemli değil,esprili bir şiir sevgiliye komik hediyeler için harika bir yol.

-Farklı hediyeler sevgiliye duygularınızı anlatmanın en güzel yollarından.Kendi hazırlayacağınız bir resimli hikaye kitabı,sizi anlattığını düşündüğünüz şarkılardan oluşan bir CD sevgiliye sürpriz hediyeler için basit ancak anlamlı seçenekler.

- Kurabiye ve çikolatalar sevgılıye hedıyeler için her zaman iyi seçimler. Sevgiliye en farklı hediyeler için kurabiyelerin içine sevgi mesajlarınızı ekleyebilirsiniz.Bir çocukluk klasiği olan Kinder yumurtaların da içine sevgiliye sürpriz hediyeler için mesajınızı yerleştirmek son derece basit.

Yeter ki amacınız sevgilinizi mutlu etmek olsun, Sevgiliye hediye vermek herkes için çok kolay.

 Paylaşım:
Yorumlar
Bu yazılar da ilginizi çekebilir:
11 Mart 2014 Salı
1983 yılında Parma, İtalya’da Bollati ailesi tarafından kurulmuş Davines Grubu, dünya çapındaki bilindik kozmetik şirketleri için uzun vadeli saç bakım ürünleri üreten bir araştırma laboratuarı olarak başladı. İşimizde 10 yıllık deneyimimizden sonra, özel olarak...
11 Mart 2014 Salı
İtalyan Profesyonel Saç Bakım Markası Davines'in Sürdürülebilir Güzellik Açıklaması: "Güzellik dünyayı kurtaracak."  Davines’de, bunun mümkün olduğuna ve süreklilik vizyonumuzun bunu gerçekleştirebileceğine...
11 Mart 2014 Salı
ETİK GÖSTERGESİ “DAVINES DÜNYADAKİ EN BÜYÜK ŞİRKET OLMAYI HEDEFLEMİYOR, FAKAT HERKESİN BAĞLILIĞI SAYESİNDE DÜNYANIN EN GÜZEL VE ETİK ŞİRKETİ OLMAYI HEDEFLİYOR.”   The Carta Etica - genel olarak Davranış Yönetmeliği (Code of Conduct) ya da Etik...
11 Mart 2014 Salı
Doğal Teknoloji Ürünü Formüller, Doğal Çözümler Davines’in “Sürdürülebilir Güzelliği”  yalnızca bir tasarı değil, belli destekleri olan somut bir öğedir, bunlar: Doğa, İnsanoğlu ve Teknoloji. Bu öğeler arasındaki uyum,...