Tüm Markalar »

Siyah Göz Makyajı, Teknikleri ve Örnekleri

Göz makyajında siyah renk,kadınlar için her zaman vazgeçilmez olmuştur.Esmer-sarışın,gece-gündüz fark etmeden,siyah renklerle derinlik kazandırılmış gözler kadınların en vazgeçilmez aksesuarlarındandır.

Siyah kalemle göz makyajı,fazla vakit harcamadan makyajını tamamlamak isteyen kadınlar için son derece uygun.Gözlerinizi kalemle çerçeveleyerek dramatik,veya pudralı bir siyah kalemini ince bir şekilde sürüp hafifçe dağıtarak buğulu bakışlara sahip olabilirsiniz.Sevilen makyaj markası MAC,her zevke ve kullanım tercihine uygun geniş bir göz kalemi koleksiyonuna sahip.

Siyah göz makyajı teknikleri içinde son derece önemli bir ipucu gözlerinizi uygun bir ürünle aydınlatmaktır.Göz pınarınıza süreceğiniz hafif bir aydınlatıcı far,gözlerinizi çok daha biçimli gösterecektir.Siyah kalemin gözlerinizi küçük göstereceğini düşünüyorsanız kirpik diplerinize açık renk bir kalem kullanmayı deneyebilirsiniz.

Daha derin bakışlar için özellikle son yıllarda ünlülerin de vazgeçilmesi ise  siyah gölgeli göz makyajı. Pek çok markanın sunduğu dörtlü farlar ,gerekli renkleri tek bir seferde toplamak için oldukça uygun.

Siyah göz makyajı örnekleri içinde ,koyu göz makyajlarında hafif allık ve rujlar tercih edilmektedir,bu şekilde tüm dikkatleri gözlerinizde toplayabilirsiniz.Siyah rengi kullanmaktan çekinen sarışınlar koyu kahvelerle görünümü yumuşatmayı deneyebilir.

Gece makyajında Chanel Illusion D’ombre koleksiyonundan Mirifique rengi tek başına muhteşem bir görüntü için yeterli,benzer etkili ürünleri Loreal ve Maybelline koleksiyonlarında da bulabilirsiniz.Göz farı bazları makyajınızın uzun süre bozulmamasını sağlayarak en büyük yardımcınız olacaktır.
Paylaşım:
Yorumlar
Bu yazılar da ilginizi çekebilir:
11 Mart 2014 Salı
1983 yılında Parma, İtalya’da Bollati ailesi tarafından kurulmuş Davines Grubu, dünya çapındaki bilindik kozmetik şirketleri için uzun vadeli saç bakım ürünleri üreten bir araştırma laboratuarı olarak başladı. İşimizde 10 yıllık deneyimimizden sonra, özel olarak...
11 Mart 2014 Salı
İtalyan Profesyonel Saç Bakım Markası Davines'in Sürdürülebilir Güzellik Açıklaması: "Güzellik dünyayı kurtaracak."  Davines’de, bunun mümkün olduğuna ve süreklilik vizyonumuzun bunu gerçekleştirebileceğine...
11 Mart 2014 Salı
ETİK GÖSTERGESİ “DAVINES DÜNYADAKİ EN BÜYÜK ŞİRKET OLMAYI HEDEFLEMİYOR, FAKAT HERKESİN BAĞLILIĞI SAYESİNDE DÜNYANIN EN GÜZEL VE ETİK ŞİRKETİ OLMAYI HEDEFLİYOR.”   The Carta Etica - genel olarak Davranış Yönetmeliği (Code of Conduct) ya da Etik...
11 Mart 2014 Salı
Doğal Teknoloji Ürünü Formüller, Doğal Çözümler Davines’in “Sürdürülebilir Güzelliği”  yalnızca bir tasarı değil, belli destekleri olan somut bir öğedir, bunlar: Doğa, İnsanoğlu ve Teknoloji. Bu öğeler arasındaki uyum,...