Tüm Markalar »

Erkek İçin Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer günü hediyesi erkekler için de kadınlarda olduğu gibi önem taşımakta.Erkekler için sevgililer günü hediyesi ararken erkeğe sevgililer günü hediye fikirleri  seçeneklerinin daha az olduğunu düşünebilirsiniz.Ancak erkeklere sevgililer günü hediyeleri içinde pek çok seçenek var. Erkeğe sevgililer günü hediyesi içinde parfüm,çikolata gibi seçenekleriniz her zaman mevcut.

Elbette bunlar erkeğe sevgililer günü hediyeleri için tek seçenekleriniz değil. Erkeklere sevgililer günü hediyesi alırken gerek onun işine yarayacak şeyler gerekse  erkek sevgiliye ilginç hediyeler bulabilirsiniz.İşte erkekler için sevgililer günü hediyeleri konusunda fikirler:

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN ERKEĞE HEDİYELER

 

- Sevgililer günü erkeğe hediye almayı son dakikaya bıraktıysanız parfüm her zaman güvenilir bir seçim.

 

- 14 şubat sevgililer günü hediyeleri erkekler için de romantizm zamanı.Sevgililer günü hediyesi erkeğe yapabileceğiniz jestlerden biri elbette onun en sevdiği yemekler.Hangi erkek sevgililer günü hediyesi için buna hayır diyebilir ki ?

-Sevgiliniz sigara kullanıyor mu? Öyleyse şık bir çakmak ve tabaka almayı erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi için düşünebilirsiniz.

- Sevgililer günü erkeklere hediye alırken klasiklerden seçim yapmak zorunda değilsiniz. Örneğin yeni çıkmış bir bilgisayar oyunu, tuttuğu takımın maçına bir bilet. Sevgililer gününe özel hediyeler erkekler için onun sevdiği şeyleri göz önünde bulundurun.

-Sevgililer günü için hediyeler erkek arkadaşınızın evinde işine yarayacak bir şey olabilir,örneğin bir traş makinesi.

- Sevgililer günü hediyesi erkek için değişik bir şey mi istiyorsunuz ? Öyleyse erkek sevgiliye ilginç hediye seçenekleriniz oldukça fazla.Onun hobilerini göz önünde bulundurun.Maketler,model arabalar harika erkek için sevgililer günü hediyeleri olabilirler.

 

-Erkek için sevgililer günü hediyesi olarak sen sevdiği filmlerden figürler,çocukluğunu anımsatacak çizgi romanlar gibi sevgililer günü hediyeleri erkekler için sevindirici olacaktır.Paylaşım:
Yorumlar
Bu yazılar da ilginizi çekebilir:
11 Mart 2014 Salı
1983 yılında Parma, İtalya’da Bollati ailesi tarafından kurulmuş Davines Grubu, dünya çapındaki bilindik kozmetik şirketleri için uzun vadeli saç bakım ürünleri üreten bir araştırma laboratuarı olarak başladı. İşimizde 10 yıllık deneyimimizden sonra, özel olarak...
11 Mart 2014 Salı
İtalyan Profesyonel Saç Bakım Markası Davines'in Sürdürülebilir Güzellik Açıklaması: "Güzellik dünyayı kurtaracak."  Davines’de, bunun mümkün olduğuna ve süreklilik vizyonumuzun bunu gerçekleştirebileceğine...
11 Mart 2014 Salı
ETİK GÖSTERGESİ “DAVINES DÜNYADAKİ EN BÜYÜK ŞİRKET OLMAYI HEDEFLEMİYOR, FAKAT HERKESİN BAĞLILIĞI SAYESİNDE DÜNYANIN EN GÜZEL VE ETİK ŞİRKETİ OLMAYI HEDEFLİYOR.”   The Carta Etica - genel olarak Davranış Yönetmeliği (Code of Conduct) ya da Etik...
11 Mart 2014 Salı
Doğal Teknoloji Ürünü Formüller, Doğal Çözümler Davines’in “Sürdürülebilir Güzelliği”  yalnızca bir tasarı değil, belli destekleri olan somut bir öğedir, bunlar: Doğa, İnsanoğlu ve Teknoloji. Bu öğeler arasındaki uyum,...