Tüm Markalar »

Beyaz Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Beyaz tenlilere uygun saç renkleri nelerdir?

Eğer beyaz bir tene sahipseniz, harika görüneceğiniz çok fazla ton seçeneğiniz vardır. Beyaz tene yakışan saç renklerini 3 kategoriye ayırabiliriz: çok açık, çok aydınlık ve çok koyu.

Beyaz tenin kendisinin de açık bir renkte olduğundan görsel olarak bir yoğunluk yaşanır. Bu da cildinizin sağladığı yoğunluğa uygun bir saç rengi bulmanızı gerektirir.

Beyaz ten için saç renklerinde çok açık tonlar kullanmak, gözlerde ışık oyunları yaptığından tene uyum sağlamaktadır. Soluk sarı, açık altın sarısı renklerini kullanabilirsiniz.

Çok parlak renkler de ise kırmızı tonlarını seçmeniz yüzünüzü aydınlatır ve ilgiyi o noktada toplar. Açık ve orta kumral tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu renkler hem derinlik hem de cildinize parlaklık verir.

Beyaz tenlilere saç rengi olarak koyu renkler tercih ederseniz, zıt renklerin tercih edilmesinden dolayı çekici bir görünüm elde edersiniz. Çoğu kadın kendi doğal saç renklerinden ötürü koyu ve siyah tonlarını rahatlıkla elde edebilirler. Koyu kahve veya koyu kestane renklerini tercih edebilirsiniz.

Çok koyu renkler ya da siyah tercih ettiğinizde gotik bir görünüm elde edebileceğiniz gibi makyajsız tehditkâr görünebilirsiniz. (Tabii istediğiniz tam olarak bu değil ise!)

Böylece beyaz ten için saç renklerini az çok sizde biliyorsunuz. Artık teninize uygun saç renklerinden yararlanarak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 1

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 2

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 3

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 4

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 5

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 6

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 7

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 8

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 9

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 10

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 11

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 12

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 13

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 14

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 15

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 16Paylaşım:
Yorumlar
Bu yazılar da ilginizi çekebilir:
11 Mart 2014 Salı
1983 yılında Parma, İtalya’da Bollati ailesi tarafından kurulmuş Davines Grubu, dünya çapındaki bilindik kozmetik şirketleri için uzun vadeli saç bakım ürünleri üreten bir araştırma laboratuarı olarak başladı. İşimizde 10 yıllık deneyimimizden sonra, özel olarak...
11 Mart 2014 Salı
İtalyan Profesyonel Saç Bakım Markası Davines'in Sürdürülebilir Güzellik Açıklaması: "Güzellik dünyayı kurtaracak."  Davines’de, bunun mümkün olduğuna ve süreklilik vizyonumuzun bunu gerçekleştirebileceğine...
11 Mart 2014 Salı
ETİK GÖSTERGESİ “DAVINES DÜNYADAKİ EN BÜYÜK ŞİRKET OLMAYI HEDEFLEMİYOR, FAKAT HERKESİN BAĞLILIĞI SAYESİNDE DÜNYANIN EN GÜZEL VE ETİK ŞİRKETİ OLMAYI HEDEFLİYOR.”   The Carta Etica - genel olarak Davranış Yönetmeliği (Code of Conduct) ya da Etik...
11 Mart 2014 Salı
Doğal Teknoloji Ürünü Formüller, Doğal Çözümler Davines’in “Sürdürülebilir Güzelliği”  yalnızca bir tasarı değil, belli destekleri olan somut bir öğedir, bunlar: Doğa, İnsanoğlu ve Teknoloji. Bu öğeler arasındaki uyum,...